Вільний простір для вільних людей!

IT Coworking

Власне робоче місце у центрі міста, смачна кава, швидкий інтернет, ділові зустрічі у зручний час, постійне вдосконалення професійних навичок, нові знайомства та обмін досвідом з іншими коворкерами.

Розташування

Зручне розташування в самому центрі міста, на вулиці Героїв Майдану, 9/1, 0 – поверх.

Орієнтири

Дуже легко знайти завдяки великій вивісці на фасаді.  Коворкінг знаходиться в одній будівлі з Альфабанк, навпроти Податкової (ДФС). Якщо іти від парку Шевченка в сторону Промінвестбанку, можливо дістатись за 3 хв. Від кафе Театральне - йти повз пам'ятник героям Небесної Сотні і буівлю Профспілок – за 5 хв.

Режим роботи
Пн Пт – 09 00 – 20 00
Сб Вс – 10 00 – 20 00

Робочі умови

IT Coworking Cafe

Світлий коворкінг з кав’ярнею в самому центрі. Загальна площа – 250 м кв. Простір умовно поділений на зони, але в цілому це великий оупенспейс. Відокремлених робочих місць – 15. Столи сучасні, стільці – ортопедичні. Швидкий Wi-Fi. Розетки в наявності у кожного столу.
Переговорна кімната – може використовуватись як skype room.
Зона відпочинку оснащена м’якими диванами. Тут також розташована кав’ярня зі смачною кавою, десертами і можливістю перекусити, обрати або замовити бізнес ланч.
Майданчик для проведення конференцій і воркшопів за попередньою домовленністю. Оснащений проектором, мікрофоном, колонками, освітленням – дозволяє проводити заходи різної складності.

Інфраструктура

Вигідне розташування – поруч знаходяться банки, держустанови, податкова, пошта.
Охорона цілодобова.
Тепло – кондиціонер. Світло – вікна невеликі, приємне денне освітлення.
Музика – лаундж. Зайвого шуму немає.
Кухня з мікрохвильовкою.
Місця для куріння – є велика закрита площадка на задньому виході.
Туалети – 2, з усіма зручностями і гарячою водою.
Чистота підтримується регулярно (щоденне вологе прибирання).

Персонал

Привітний персонал – проводить повний інструктаж (перший раз), завжди готовий піти на зустріч і допомогти.

Кому підходить коворкінг? Хто такі коворкери?

Коворкінги використовуються в сфері IT, медіа, архітектури, мистецтва та ін., для підтримки віддалених співробітників, співпраці з фрілансерами або створення бізнесу молодими підриємцями.
Коворкери – це програмісти, дизайнери, перекладачі, фотографи, туроператори, копірайтери, верстальщики, рекламщики, бухгалтери, журналісти, менеджери. та багато інших цікавих людей.
А ти Хто? :)

Переваги роботи в коворкінгу:

  • Економія – мінімізація затрат – коворкінг звільняє вас від дороговартісної оренди власного офісу, оплати рахунків за комунальні послуги, прибирання та ін. Все це ми зробимо за Вас за привабливо низькою ціною. Вигода очевидна!
  • Можливість нетворкінга і співробітництва. Ділові зв’язки тут налагоджуються швидко.
  • Участь в освітніх програмах IT Cluster для розкриття потенціалу кожного учасника, поради від професіоналів вашої  сфери.
  • Простір, в якому є можливість перевірити власну ідею на практиці, вчасно отримати справедливу критику або неочікуване рішення.
     

До зустрічі в IT Coworking!