Чому потрібно запускати Ваш Start Up за допомогою коворкінгу?

Ось, Ви розпочали свій власний бізнес - де Ви плануєте працювати?

Близько половини початківців вирішують вести свій бізнес з дому, але ваш домашній офіс може бути неприйнятним середовищем. Якщо Ваш стартап зростає, і ви хочете залучити більше людей на борт або зустрітися з клієнтами. Також важко відокремити домашнє та ділове життя, що насправді підвищує ризик вигорання.

Найкращий спосіб вирішення такої ситуації - коворкінг.

Коворкінг простір об'єднує віддалених працівників, власників малого бізнесу та кадровий персонал у спільному робочому середовищі. Навіть великі фірми (Instagram, Timehop, Uber) також використовували цей принцип роботи на різних етапах свого розвитку.

Ключовою перевагою коворкінг просторів є гнучкість. Приємно коли є можливість обирати наприклад сьогодні відкритий офіс з лініями столів і зонами прориву для командної роботи, а наступний раз приватний кабінет під переговори з клієнтами. По вихідним проводяться заплановані лекції та воркшопи у конференц залі на актуальні для розвитку бізнесу теми.

Ви завжди можете вибрати "гарячий стіл" - використовувати будь-який стіл доступний, або платити трохи більше за "свій" - зарезервований на необхідний термін стіл. Ви також можете забронювати приміщення для проведення конференцій або використовувати коворкінг простір як віртуальний офіс.

Незалежно від облаштування робочого місця, ви також будете користуватись спільними зручностями - наприклад кухнею зі своїми колегами.

Важливо знайти коворкінг простір, який найбільше відповідає характеру вашого стартапу з точки зору бізнес-вимог і термінів його запуску.

Коворкінг є гнучким в структурі ціноутворення та рівнях зобов'язань. Це дозволить вам орендувати місце на місяць, тиждень або навіть щоденно!

Ви також можете шукати коворкінг-спільноти, які були ретельно культивовані, щоб підвищити ваші шанси на успіх. Наприклад інкубатори - тут вам надаються різноманітні ресурси та послуги для прискорення розвитку вашого бізнесу.

Також коворкінг-спільноти спрямовані на певні галузі, такі як технології або творчі заняття. Однак більшість спільнот приймуть усіх і кожного.

І якщо ви не проти розподілити кілька офісних приміщень з іншими стартапами та підприємцями, коворкінг простір може бути надійним варіантом для вашого бізнесу.