У нас можна провести: навчання, семінар, лекцію, тренінг, курси, майтер-клас, коференцію, презентацію, переговори чи збори акціонерів.

З Вас подія - з нас відмінна локація для її проведення та все необхідне обладнання та послуги!

Конференц-простір у самому центрі міста Хмельницький, загальною площею 250кв.м. - ідеальне місце для проведення ІТ подій. заходів, коференцій, бізнес-семінарів та тренінгів. До ваших послуг: мультимедійний проектор високого розрішення з підтримкою 3D, фліп-чарт, швідкісний Інтернет WiFi та провідний, адміністратор, потужна аудіо система, радіо-мікрофони та сценічна підсвітка, зручні стільці для відвідувачів та лекторів, копіювальна техніка, смачна кава та чай, HORECA обслуговування у приміщенні коворкінгу.

Команда коворкінгу з задоволенням допоможе у технічних питаннях, допоможе підключити та налаштувати обладнання, організувати пряму трансляцію у Інтернет,  надасть в оренду комп'ютерну техніку, допоможе з фото- відео матеріалами події.

Графік проведення подій

Будні дні з 18:00 до 21:00
Вихідні дні з 10:00 до 20:00

Проведення подій у зрічний для замовника час за домовленністю.


Skype-room

skype-logo

Плануєте провести webinar (вебинар) чи маєте Youtube-канал - тоді пропонуємо для Вам наш Skype-room.

Затишне закрите приміщення, швидкісний Інтернет, обладнання для стрімінгу, штативи для камер та співпраця та консультація з адміністратором допоможуть створити якісний продукт.